Sacensības / Rezultāti / Galerijas
Juris Skrebels Dobeles dzirnavnieks/Focus bike 2 M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Mārtiņš Pētersons FANS AP-Print M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens pieteikts
Artis Roze Dobeles dzirnavnieks-Focus bike M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Egons Rozenfelds Dobeles dzirnavnieks/Focus bike 1 M5 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Artūrs Zālītis Dobeles dzirnavnieks/Focus bike 1 M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Igors Rackovs Velo + M6 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens pieteikts
Lauris Pārups Dobeles dzirnavnieks/Focus bike 2 M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Viesturs Lejiņš Dobeles dzirnavnieks/Focus bike 2 M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Didzis Zālītis Dobeles dzirnavnieks/Focus bike 2 M6 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Iļja Dorošenko Dobeles dzirnavnieks/Focus bike 2 M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Niklāvs Boļšis Dobeles dzirnavnieks/Focus bike 1 M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Mārtiņš Savickis Dobeles dzirnavnieks/Focus bike 1 M1 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Ulvis Horens Korbergs NN Sporta klubs M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Dāvis Dzenis NN Sporta klubs M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Jānis Rubiks Noname cycling project M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Nauris Inovskis EVELO TEAM M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Viktorija Loiko RRS Vecmīlgrāvis /BJC Daugmale M11 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens pieteikts
Viktorija Sipoviča Fans ApPrint M11 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Roberts Birkants NN Sporta klubs M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Žans Ribaks LYSI M6 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Kristaps Siltumēns RRS Purvciems M1 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Arturs Sisolatins Belo Cycling Project M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Reinis Andrijanovs Dobeles dzirnavnieks/Focus bike 1 M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Raivis Ritums Dobeles dzirnavnieks/Focus bike 1 M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Kristaps Pelčers Dobeles dzirnavnieks/Focus bike 1 M1 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Arvis Rendors Dobeles dzirnavnieks/Focus bike 1 M1 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Povilas Šideikis Umarai M1 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens pieteikts
Alekss Jānis Logins DOLTCINI Latvia Cycling Team M1 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Sergejs Zelinskis DOLTCINI Latvia Cycling Team M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Māris Bernāts - M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
JĒKABS CERS GAISMAS MAĢIJA - STIVUDORS LP M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
ANDRIS LUKJANOVS GAISMAS MAĢIJA - STIVUDORS LP M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
KRISTAPS BUDENIEKS GAISMAS MAĢIJA - STIVUDORS LP M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Andrejs Ahmerovs Velo+ M4 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
ARVIS SPRUDE GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
MAREKS KAMPE GAISMAS MAĢIJA - STIVUDORS LP M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Raimonds Brokāns NN Sporta Klubs M4 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Kristaps Zaļupe Sia Privātbūve M4 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens pieteikts
Mārtiņš Sārs Noname Cycling Project M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Andrejs Pegasovs indiv. M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Nauris Kalniņš Fans AP-Print M5 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Artūrs Ļipatņikovs Velo+ M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens pieteikts
Sandis Sokolovs Rīgas satiksme M4 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Emīls Ribaks Noname Cycling Project M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Ēvalds Pavlovs Noname Cycling Project M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Kristaps Sūna DOLTCINI Latvia Cycling Team M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Sandis Lūsis DOLTCINI Latvia Cycling Team M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Mārtiņš Trautmanis Rietumu Banka-Rīga M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Dimitriy Sorokin Rietumu Banka-Rīga M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Oskars Gailišs DOLTCINI Latvia Cycling Team M5 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Juris Visockis DOLTCINI Latvia Cycling Team M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Edgars Kalniņš KS Sporta klubs M4 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Kalvis Eisaks DOLTCINI Latvia Cycling Team M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Ģirts Melbārdis Fans AP-Print M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Vladimirs Bogdanovs GAISMAS MAĢIJA - STIVIDORS LP CYCLING TEAM M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Ričards Jakobsons Gaismas Maģija - Stividors LP M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens pieteikts
Māris Kalējs Tukums/Velodraugs M4 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Igors Dobrovoļskis Tukums/Velodraugs M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Artūrs Ronis EVELO TEAM M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Toms Kohs nav M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Jānis Bošs Burusport M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Jānis Keiselis Baldones velokomanda M5 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Ivars Milužs Global Fitness M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens pieteikts
Matīss Zērvēns Čierīts M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Devids Zikratijs ĶNSS/Daugmale M1 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Aleksandrs Kulakovs RRS/Purvciems M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens pieteikts
Anastasija Krūmiņa Belo Cycling Project M11 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Anrijs Pumpišs Tukums M5 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Ilmārs Misa - M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Dmitrijs Jankovs RK "Liepāja" M6 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Aivars Grinvalds Rāmkalni M6 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens pieteikts
Didzis Piļāns you name it M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Girts Martinsons M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Rihards Skrastiņš EVELO TEAM M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Ģirts Vēvers EVELO TEAM M4 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Alexandr Merzlikin KINESTAPE.com M4 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens pieteikts
Raivis Sarkans NN Sporta klubs M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Aldis Eglitis EVELOTEAM M4 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Andrejs Šuļga gruppetto.ru M3 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts
Ivo Viļumovs EVELO TEAM M2 9. augusts, 7. posms, Grupas brauciens apstiprināts